Späť

4 tipy ako naštartovať metabolizmus

Pridané: 4.7.2016 16:44:02 Počet zobrazení: 1851

04 Júl 2016

Spomalený metabolizmus spôsobuje nafúknuté bruško, únavu a pocit ťažkosti a hlavne ak vaše trávenie nepracuje správne, odrazí sa to aj na vašej váhe. Prečítajte si zopár tipov ako naštartovať váš metabolizmus, aby ste sa cítili aj vyzerali skvelo.

4 tipy ako naštartovať metabolizmus

1. Pite veľa čistej vody
Ráno je váš organizmus dehodrydovaný, pretože počas spánku neprijímal žiadne tekutiny. Doplňte chýbajúce tekutiny hneď po prebudení a nezabúdajte na príjem tekutín ani počas celého dňa. Vyhýbajte sa však sladeným nápojom a vaše telo sa vám odvďačí.

2. Cvičte!
Nemusí to byť hneď pravidelné navštevovanie posilovne, na začiatok stačí vymeniť výťah za schody. Krátke vzdialenosti prekonať peši, nie autom. Príležitostí je mnoho, a aj taký ranný beh, ktorý síce môže pokojne trvať len pár minút, dokáže urobiť zázraky.

3. Doprajte si kvalitný spánok
Dobrý spánok napomáha celkovej regenerácií tela a jeho nedostatok spomaľuje metabolizmus a vplýva na hormóny, ktoré stimulujú chuť do jedla. Dajte si preto záležať na tom, aby ste nerušene spali aspoň 7 hodín.

4. Pochutnajte si na pikantnom jedle
Ak konzumujete pikantné jedlá, váš metabolizmus sa zrýchli až na niekoľko hodín. Jedlá ako chilli, wasabi alebo salsa majú ešte jednu výhodu a to, že pri ich konzumácií sa vyplavujú do tela endorfíny, ktoré majú pozitívny vplyv na našu náladu.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

premium quality


100%

super vec, veľmi rýchle vybavenie objednávky, s produktom som veľmi spokojná :-)
polkorabka
100%

megarýchle dodanie
prírodné zloženie
dobré rady na Fb stránke

Adka
100%

spokojna. uz 3-krat som uzivala tento doplnok a mam viac energie aj sa mi podarilo zhodit kolko som planovala. Paci sa mi to prirodne zlozenie. Obchod fajn - dodane na druhy den a pani z eshopu bola ochotna vyhoviet mi s objednavkou ako som potrebovala
Ria
100%

- kompetencia - rýchlosť - efektivita
Michaela
100%

Rýchla dodacia lehota
Perfektná komunikácia
Doprava zdarma

lukilker

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info