Späť

Acai

Pridané: 9.6.2016 20:43:03 Počet zobrazení: 956

09 Jún 2016

Acai Berry je pomenovanie známych bobúľ, ktoré sa stali jedným z najdôležitejších exportných artiklov Brazílie. Tieto plody, nazývané pre množstvo liečivých účinkov aj super ovocím, rastú na acai palme, ktorá sa vyskytuje v bažinách a močiaroch Strednej a Južnej Ameriky, od Brazílie až po Peru. Acai Berry – tisíc využití zázračných plodov Liečivé účinky tohto ovocia poznali obyvatelia Južnej Ameriky už pred 200 rokmi. Vďaka vysokému množstvu antioxidantov, vitamínov B1, B2, B3, C, E, ďalších prvkov ako vápnik, draslík, fosfor, selén, aminokyselín a omega-3 a omega-6 esenciálnych mastných kyselín je využitie acai berry naozaj široké.

Acai

Acai Berry - zdravie z Brazílie

Acai Berry je pomenovanie známych bobúľ, ktoré sa stali jedným z najdôležitejších exportných artiklov Brazílie. Tieto plody, nazývané pre množstvo liečivých účinkov aj super ovocím, rastú na acai palme, ktorá sa vyskytuje v bažinách a močiaroch Strednej a Južnej Ameriky, od Brazílie až po Peru.

Acai Berry – tisíc využití zázračných plodov

Liečivé účinky tohto ovocia poznali obyvatelia Južnej Ameriky už pred 200 rokmi. Vďaka vysokému množstvu antioxidantov, vitamínov B1, B2, B3, C, E, ďalších prvkov ako vápnik, draslík, fosfor, selén, aminokyselín a omega-3 a omega-6 esenciálnych mastných kyselín je využitie acai berry naozaj široké.

Pomáha prirodzene regulovať apetítpomáha viditeľne redukovať obvod pásu, zrýchľuje metabolizmusvďaka vysokému množstvu antioxidantov pomáha zlepšovať kondíciu Vášho srdca a cievdetoxifikuje oblasť čriev a hrubého črevaupravuje hladinu cholesterolu a kontroluje tlak krvinapomáha pri trávení, pôsobí ako prirodzený spaľovač tukovpôsobí ako prevencia proti rakovine žalúdka a hrubého črevamá blahodárny vplyv na psychické zdravie, dodáva množstvo energiezlepšuje zrakpôsobí ako prirodzený doplnok stravy proti starnutiuzvyšuje sexuálnu aktivitunapomáha rýchlejšiemu hojeniu rán
Na záver by sme Vás radi upozornili, že napriek mnohým pozitívnym účinkom, acai berry nie je vhdné pre tehotné a dojčiace ženy ani pre malé deti. Ak ste sa rozhodli pre kúpu produktu acai berry, odporúčame Vám ho nakupovať u certifikovaných predajcov. Predídete tak podvodom a neúspechom pri jeho užívaní.

zdroj: http://www.nasezdravie.sk/acai-berry-zdravie-z-brazilie/

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

premium quality


100%

super vec, veľmi rýchle vybavenie objednávky, s produktom som veľmi spokojná :-)
polkorabka
100%

megarýchle dodanie
prírodné zloženie
dobré rady na Fb stránke

Adka
100%

spokojna. uz 3-krat som uzivala tento doplnok a mam viac energie aj sa mi podarilo zhodit kolko som planovala. Paci sa mi to prirodne zlozenie. Obchod fajn - dodane na druhy den a pani z eshopu bola ochotna vyhoviet mi s objednavkou ako som potrebovala
Ria
100%

- kompetencia - rýchlosť - efektivita
Michaela
100%

Rýchla dodacia lehota
Perfektná komunikácia
Doprava zdarma

lukilker

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info