Späť

Graviola

Pridané: 9.6.2016 21:03:24 Počet zobrazení: 983

09 Jún 2016

Zabijak rakoviny: Plod z pralesa je 10 tisíc-krát účinnejší ako chemoterapia! Zabijak rakoviny: Plod z pralesa je 10 tisíc-krát účinnejší ako chemoterapia! BETHESDA - Zdá sa, že vedci prišli konečne na to, ako definitívne poraziť rakovinu. Veľmi sľubnou metódou liečby sa zatiaľ ukazuje prípravok vyrobený na čisto prírodnej báze, ktorý je vraj až 10-tisíc krát silnejší ako chemoterapia.

Graviola

Zabijak rakoviny: Plod z pralesa je 10 tisíc-krát účinnejší ako chemoterapia!

BETHESDA - Zdá sa, že vedci prišli konečne na to, ako definitívne poraziť rakovinu. Veľmi sľubnou metódou liečby sa zatiaľ ukazuje prípravok vyrobený na čisto prírodnej báze, ktorý je vraj až 10-tisíc krát silnejší ako chemoterapia.

Tým zázračným prvkom má byť anon ostnitý, plod stromu graviola, ktorý rastie v amazonskom dažďovom pralese. Odborníkom sa podarilo dokázať jeho hojivý účinok pri všetkých typoch nádorových ochorení vrátane rakoviny prsníka, prostaty, pľúc a hrubého čreva. Tri zložky liečivého extraktu sú pri spomaľovaní rastu zhubných buniek niekoľko tisíc krát silnejšie než adriamycín, bežne používaný chemoterapeutický liek, pričom nepoškodzujú zdravé bunky.

Dôkaz o tom, že graviola je naozaj mocný zabijak zákernej rakoviny, získali experti už v roku 1976. Tieto fakty však vraj spoločnosti, ktoré do výskumu investovali ťažké miliardy, roky tajili. Snažia sa totiž svoje peniaze získať späť, a to tak, že začnú vyrábať syntetickú verziu prípravku. To sa však doteraz nepodarilo.

Výskumy ukazujú, že liečba pomocou výťažku zo zázračného stromu nespôsobuje extrémne nevoľnosti, stratu na hmotnosti alebo vypadávanie vlasov. Chráni imunitný systém, čím sa telo vyhne smrteľným ochoreniam.
Okrem pozitívneho účinku v boji proti rakovine zaberá graviola aj v prípade bakteriálnych či pliesňových infekcií, parazitným červom, znižuje vysoký krvný tlak a používa sa aj pri depresiách a nervových poruchách. Graviolu už po stáročia využívajú domorodí indiánski "lekári" k liečbe ochorenia srdca, astmy či problémov s pečeňou a kĺbmi. Teraz záleží len na tom, ako sa k tomu postavia farmaceutické spoločnosti a či pred vlastným profitom uprednostnia zdravie obyvateľov.

zdroj

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

premium quality


100%

super vec, veľmi rýchle vybavenie objednávky, s produktom som veľmi spokojná :-)
polkorabka
100%

megarýchle dodanie
prírodné zloženie
dobré rady na Fb stránke

Adka
100%

spokojna. uz 3-krat som uzivala tento doplnok a mam viac energie aj sa mi podarilo zhodit kolko som planovala. Paci sa mi to prirodne zlozenie. Obchod fajn - dodane na druhy den a pani z eshopu bola ochotna vyhoviet mi s objednavkou ako som potrebovala
Ria
100%

- kompetencia - rýchlosť - efektivita
Michaela
100%

Rýchla dodacia lehota
Perfektná komunikácia
Doprava zdarma

lukilker

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info