Späť

S týmito radami budete sústredená a efektívnejšia

Pridané: 17.8.2016 10:01:49 Počet zobrazení: 1387

17 August 2016

Často je náročné byť plne sústredený a podávať v práci maximálne výkony a nároky na pracujúceho človeka sú čoraz vyššie. S týmito radami sa naučíte ako si udržať pozornosť a sústredenie, ktoré vám pomôžu uľahčiť si pracovný deň.

S týmito radami budete sústredená a efektívnejšia

Doprajte si prestávku
Je dôležité aby ste pravidelne striedali pracovné nasadenie s prestávkami, pretože to skutočne zvyšuje výkonnosť a sústredenie. Je vhodné ak sa napríklad po jednej hodine intenzívnej práce prejdete.


Vypnite si upozornenia
Možno si to ani neuvedomujete ako veľmi vás neustále pípanie telefónu s novými upozorneniami rozptyľuje od nedokončenej práce. E-maily, smsky a sociálne siete vás oberajú o čas a sústredenie. Vypnite si zvonenie a venujte sa podstatným veciam aby ste svoje rozrobené projekty dokončili čo najskôr.


Píšte si zoznam povinností
Ak si deň vopred naplánujete, viete presne čo a kedy máte urobiť. Povinnosti si usporiadajte tak aby ste ich reálne dokázali stihnúť.


Nenoste si prácu domov
Počas pracovnej doby sa plne sústreďte na prácu a nenechávajte si ju na doma aj v prípade, že takú možnosť máte. Neustále kontrolovanie pošty, dokončovanie úloh a nepretržitom pracovnom nasadení vedie k syndrómu vyhorenia.

Diskusia

(0 komentárov)
Žiadne komentáre

premium quality


100%

super vec, veľmi rýchle vybavenie objednávky, s produktom som veľmi spokojná :-)
polkorabka
100%

megarýchle dodanie
prírodné zloženie
dobré rady na Fb stránke

Adka
100%

spokojna. uz 3-krat som uzivala tento doplnok a mam viac energie aj sa mi podarilo zhodit kolko som planovala. Paci sa mi to prirodne zlozenie. Obchod fajn - dodane na druhy den a pani z eshopu bola ochotna vyhoviet mi s objednavkou ako som potrebovala
Ria
100%

- kompetencia - rýchlosť - efektivita
Michaela
100%

Rýchla dodacia lehota
Perfektná komunikácia
Doprava zdarma

lukilker

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info